PROGRAMLAR        Bu sayfa güncellendi: 07.03.2019 16.16

RESİM - ÇOCUKLAR İÇİN RESİM ATÖLYESİ

Çocuklar için Resim Atölyesi 5 -12 yaş gurubuna yönelik olarak, 4 haftalık dönemler halinde devam etmektedir. Haftada bir gün yapılan çalışmalar 2,5 saat sürmektedir. Arada dinlenme verilmekte, ikramlarımız ve birlikte oyunlar eşliğinde arkadaş ilişkileri geliştirilmektedir. Çocukta yaratıcılık için sanat eğitimi olmazsa olmaz bir eğitimdir. Yüzlerce ödülün sahibi küçük ressamlarımızın atölyesini daha yakından tanımak isterseniz lütfen arayın.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK

Güzel Sanatlar Liselerine yada fakültelerin yetenek sınavı ile öğrenci alan güzel sanatlar bölümlerine hazırlanmak için uygulanan bir programdır. İlköğretim 6. sınıftan itibaren her yaşta bu programa katılmak mümkündür. Programda, desen, perspektif, imgesel çalışmalar, canlı modelden çalışmalar yer almaktadır. Sadece güzel sanatlara hazırlanan gençler değil, hobi çalışma yapmak isteyenler de sağlam bir desen temeli için bu programa katılmaktadır.

ENSTRÜMAN DERSLERİ

Piyano, Keman, Gitar, Yan Flüt enstrüman eğitimi bire bir verilmektedir. Kursiyerler haftada bir saat solfej dersi alabilmektedirler. Yıl içinde ve yıl sonunda dinletiler gerçekleştirilmektedir.  Okul öncesinden başlayan enstrüman eğitiminin çocuklarda %46 IQ artışı sağladığı, görsel algıda %34 artış gerçekleştirdiği, akademik araştırmaların sonuçlarıdır. "Matematiğe yeteneğimiz var mı?" demeden, bize analitik düşünme becerisi geliştiren matematik derslerini izlemek zorunda isek, okullarda her çocuğun enstrüman dersleri alması da zorunlu olmalıdır.

RESİM - YETİŞKİNLER RESİM ATÖLYESİ

Ben yapabilir miyim? demeyin. Resim öğretilebilir bir şeydir. İster temel resim eğitimi, ister hobi çalışmaları ile kendinizi renklerle ifade edin.

BAŞARILARIMIZ

Türkiye ve dünya çapında

800 üzeri ödül'e ulaştık

(Katalog fotoğrafı Naz Karadavut)

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                  Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site Kullanım Koşulları